Možnosti pre kúpu nového bytu v Bratislave

Rady a tipy

Krásne bývanie bez problémov chce mať každý. V tom najlepšom sa musí snúbiť skvelá lokalita, vkusný byt a nádherné okolité prostredie. Nie je to však také jednoduché a na výber je veľa ponúk. Novostavba je vždy to najlepšie rozhodnutie. V takom prípade investujete len raz a s opravami či rekonštrukciami si už nemusíte lámať hlavu.

Možnosti pre kúpu nového bytu v Bratislave
Možnosti pre kúpu nového bytu v Bratislave (Foto: Finep)

Rozhodnúť sa však správne a zvoliť ideálne bývanie, môže byť vyčerpávajúce, veď byt si predsa kupujete na celý život. V Bratislave navyše záujemcovia vo vysnívanom domove hľadajú únik z uponáhľaného sveta, no rovnako blízkosť víru veľkomesta. Jednoducho miesto, kde môžu byť sami sebou a relaxovať, alebo sa dosýta venovať záľubám.

Vybrať si spomedzi pompézne znejúcich ponúk však teraz môže byť jednoduchšie. Nové byty v Bratislave – byty-premiere.sk môžu byť presne to, čo hľadáte. Zaujme vás atraktívna lokalita, nádherné panoramatické výhľady, nadštandardné bývanie a výborná dostupnosť. Byt v 23-podlažnom bytovom dobre je proste jedinečná investičná príležitosť.

Vyberie si určite každý z vás, kto hľadá nové bývanie. Na výber sú jedno až štvorizbové byty, apartmány či štúdiá. Aj malý byt sa dá účelne zariadiť. Výmera od 32 m² do 125 m² vás určite osloví. Vlastný balkón, lodžia či terasa je samozrejmosťou. Pripravte sa na moderné bývanie 21. storočia v ktorom sa spája všetko, pre čo život v hlavnom meste milujete. Život v modernej dobe oceníte aj pri parkovacom státí v troch nadzemných podlažiach v ktorých sú nabíjacie stanice pre elektromobily samozrejmosťou. Navyše si môžete užiť kúsok prírody priamo pod oknami vášho nového bývania v podobe extenzívnej zelenej terasy na 6. nadzemnom podlaží. Súčasťou bytového domu sú dokonca administratívne priestory a obchody v parteri ulice.

Možnosti pre kúpu nového bytu v Bratislave
Možnosti pre kúpu nového bytu v Bratislave (Foto: Finep)

Bývanie v Starom meste Bratislavy je životná filozofia. Šancová ulica v srdci obrannej línie starého Prešporku môže byť aj váš nový domov. Predaj bytov v Bratislave na byty-premiere.sk je projekt, ktorý osloví náročných kupcov, ktorí nehľadajú len byt, ale aj miesto pre život. Žiť len kúsok od bratislavského hradu a víru starého meste, ale rovnako sa pohodlne a rýchlo dostať na letisko či vlakovú stanicu je príjemným bonusom.