Trendy nábytok na rok 2019

Inšpirácie, Interiér, Rady a tipy

Trendy sa objavujú nie len vo svete módy, účesov a doplnkov, ale aj v tom, aký nábytok a zariadenie si do našich príbytkov kupujeme. Patríte medzi ľudí, ktorí sledujú trendy v tejto oblasti? Ak áno, tak si určite prečítajte tento článok, dozviete sa nové veci a rozšírite si tak nové obzory.

Trendy nábytok na rok 2019
Trendy nábytok na rok 2019 (Foto: unsplash.com)

Veľké postele

Veľmi obľúbeným trendom nie len tohto roku, ale už aj tých predošlých sú postele s čelom a vysokými matracmi. Nemá to len estetickú funkciu, ale aj rôzne praktické, či už to, že máte na spanie viac miesta, ale je to aj pohodlnejšie. Samozrejme si takúto posteľ nemôžete dovoliť, ak máte jednoizbový byt, no vo veľkých priestoroch sa veľká a zaujímavá posteľ stáva centrom pozornosti.

Ručne vyrábané

Či už sa jedná o nábytok alebo doplnky. Cena ručne vyrábaných kúskov do domu môže byť síce o niečo vyššia, no verte tomu, že sa vám to vráti. Nie len tým, že to bude originálny kus, ktorý nikto iný doma nemá, ale jeho životnosť bude oveľa dlhšia.

Kov a geometrické vzory

Kov sa bude objavovať momentálne veľmi často a bude sa stávať dominantou rôznych kusov nábytku. Nebude sa jednať len o kovy striebornej farby, budú to aj tmavé kovy, zlaté či namaľované na rôzne farby. Čo sa týka geometrie, trendom sú rôzne nesymetrické a zaujímavé tvary.