Venujte pozornosť detailom a bytovým doplnkom

Exteriér, Inšpirácie, Rady a tipy, Záhrada

Spestrite interiér zaujímavými doplnkami ako sú napríklad vázy, exotické rastliny, maľby, keramika alebo sochy. Napríklad aj také podlahové lišty môžu vyniknúť. Odporúčame jednoducho bielu farbu. Na stôl do kuchyne alebo do obývacej izby stačí položiť misu plnú čerstvého a pestrofarebného ovocia, razom to oživí celú miestnosť.

Venujte pozornosť detailom a bytovým doplnkom
Venujte pozornosť detailom a bytovým doplnkom

Parapety na oknách nemusia byť nevyhnutne biele a rovné – čo tak umiestniť muškáty na parapetu s ozdobným a bezpečným upevnením zvonku? Počnúc malými farebnými koberčekmi, vyšívanými vankúšikmi, čerstvo natrhanými kvetmi vo váze alebo moderným konferenčným stolíkom zo skla a dreva. Nechajte pracovať vašu fantáziu a získajte originálny príbytok.

Máte zbierku? Nechajte ju vyniknúť. Vyberte najlepšie kúsky a vystavte ich. Hrávate šach? Určite máte krásnu sadu šachov. Vyberte ju na konferenčný stôl alebo jej nájdite iné miesto. Napríklad menší stolík vedľa gauča. Svoje spravia aj zarámované rodinné fotografie alebo vystavené rôzne predmety z vašich ciest – možností máte veľa. Skúste sa zamyslieť, čo z toho by sa dalo aplikovať aj mimo vášho domu, napríklad na záhrade.

Foto: ilustračné