Zariaďte si obývačku jednoducho a zároveň štýlovo

Interiér, Rady a tipy

Čoraz viac času budeme tráviť v interiéri. Počasie sa začne kaziť a väčšinu voľného času budeme chcieť tráviť v teple domova. Aby sme sa však počas sychravej daždivej jesene cítili v interiéri príjemne, snažíme sa zveľadiť si ho tak, aby nám v ňom nič nechýbalo.

Zariaďte si obývačku jednoducho a zároveň štýlovo
Zariaďte si obývačku jednoducho a zároveň štýlovo (Foto: unsplash.com)

Ak plánujete využiť jeseň na rekonštrukciu obývačky, zariaďte si ju jednoducho a zároveň štýlovo.

Farebne neutrálna sedačka

Ak si chcete obývačku zariadiť jednoducho a zároveň štýlovo, odporúčame vám ako prvú vyberať sedačku. Zo sedačiek uprednostnite kvalitnejšie slovenské sedacie súpravy. Sú vyrobené poctivo z kvalitného materiálu a majú pevnú konštrukciu, ktorá vám vydrží roky.

Nová sedačka by ale mala byť farebne neutrálna. Svetlá sivá, tmavá sivá, béžová, hnedá – toto sú farby, ktoré by ste mali uprednostňovať. Jednoduchá a zároveň štýlovo zariadená obývačka si priam pýta farebne neutrálny nábytok, vrátane sedačky.

Svetlý nábytok s dekorom dreva

Jednoduchá a zároveň štýlová obývačka by mala mať okrem farebne neutrálnej sedačky svetlý, ideálne minimalistický nábytok s dekorom dreva. Vyberte si nižšie skrine, z ktorých si vytvoríte obývaciu stenu, ktorá bude perfektne ladiť nielen so sedačkou, ale aj s dekoráciami, ktorých sa nechcete vzdať. Svetlý nábytok s dekorom dreva je nadčasový a práve to mu výrazne nahráva. Záujem oň neklesá a my vám ho odporúčame vyberať tiež.

Ak si budete objednávať praktickú rozkladaciu pohovku v Bratislave, laďte túto sedačku k svetlému nábytku s dekorom dreva. Napríklad svetlá sivá sedačka sa perfektne hodí k nábytku s dekorom dreva.

Závesy po zem

Trio dominantných prvkov obývačky, ktorá je zariadená jednoducho a štýlovo, uzatvárajú závesy. Nie však klasické závesy, ale moderné závesy po zem. Slúžia ako dekorácia po stranách okien a zároveň vám zatemnia miestnosť, keď to budete potrebovať.

Text: PR