Vyberáme farby do interiéru

Interiér, Rady a tipy, Stavba

Ako skĺbiť paletu odtieňov a farieb tak, aby sme vytvorili súdržný a estetický celok miestnosti? Opýtali sme sa na to tímu interiérových dizajnérov koncernu Sasha Bikoff, ako na to. Zoberte si z toho čo najviac a získajte pre váš interiér vhodnú paletu odtieňov a farieb tak, aby ste vytvorili súdržný a estetický celok miestnosti.

Vyberáme farby do interiéru
Vyberáme farby do interiéru

„Predstavte si kvetinárku ako vytvára kyticu. Vyberá vhodné kvety, svieže farby a jasno zelené lístky, ktoré podčiarknu krásu rozkvitnutých kvetov. To isté musíte urobiť aj vy. Do priestoru potrebujete vybrať kombináciu farieb, ktoré sa navzájom dopĺňajú, nerušia sa a vytvárajú vzájomné prepojenie. Stavte na farebné stoličky a gauč, ktoré osviežia celú miestnosť.“ Takto znie rada od tímu interiérových dizajnérov koncernu Sasha Bikoff.

Efektivita je základ

Buďte pri návrhu interiéru zvlášt pozorný, ak ide o výber farieb. Dajte si záležať na tom, ako skĺbiť paletu odtieňov a farieb tak, aby ste vytvorili vhodný súdržný a maximálne estetický celok miestnosti. Toto určite oceníte ako vy, tak aj vaša návšteva. A ak neviete ako nato, stačí navštívit stránky obchodov, ktoré ponúkajú nábytok, dekorácie a všetko ostatné týkajúca sa interiéru. Nájdete rôzne inšpirácie.  Či už chcete zariadiť malú miestnosť efektívne, aké farby použiť na steny, či aké dekorácie spolu vytvárajú farebný súlad. A ak chcete mať farbne zladený domov, a pritom neprísť a o zbytočne veľa peňazí, odporúčame využívať kupónove stránky, ktoré ponúkajú zľavové kódy alebo pre vás vyhľadávajú akcie a výpredaje.

Foto: ilustračné